15. 3. 2019

Publikováno: 15. 3. 2019

Dobrý den.

V Čj jsme v tomto týdnu opakovali a procvičovali psaní vlastních jmen, skupin dě-tě-ně-bě-pě-vě-mě, y/i po tvrdých a měkkých souhláshách. Věnovali jsme se také hláskové stavbě slov a tvarům slov. V učebnici jsme dokončili str. 81.

V hodinách čtení jsme procvičovali hlasité výrazné čtení a pracovali jsme s textem (porozumění a vyhledávání informací).

V M jsme sčítali a odčítali do 100, čísla jsme porovnávali, procvičovali jsme orientaci v číselných řadách, řešili slovní úlohy. V učebnici jsme dokončili str. 21. Kdo nedopočítal příklady na str. 20, vypočítá je v rámci domácí přípravy.

V Prv jsme probírali kalendářní a školní rok a vytvářili jsme prezentaci ročních období na volné listy papíru - tuto práci dokončíme doma a v úterý 18. 3. si ji přineseme na hodinu prvouky.

Práce v hodinách se nám dařila, děti jsou pozorné a šikovné.

Všem vám přeji hezký víkend. D.Ž.