Roušky

Publikováno: 6. 9. 2020

Pěkný den,

Hygienická stanice hl. m. Prahy vydala nové nařízení - od 9. září nasadíme roušky ve všech vnitřních prostorech obchodů a nákupních center. Další novinkou budou od 14. září roušky ve školách - a to ve společných vnitřních prostorech (chodby, záchody).

Ze školního webu: Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace doporučujeme nošení ochranných prostředků od úterý 8. září 2020. Prosíme tedy žáky, aby byli vybaveni sterilní látkovou či jednorázovou rouškou (nejméně dva kusy) v uzavíratelném sáčku. Zároveň žádáme mimořádné návštěvy, které budou do školy vstupovat, aby tyto ochranné prostředky použily. Bude-li to možné, upřednostníme elektronickou či telefonickou komunikaci.

Od začátku roku prostor třídy neustále větráme. Žáci jsou poučeni, že se mají dobře obléci, aby jim u otevřených oken nebyla zima. Roušky ve třídách nařízené nejsou, nicméně někteří ji nosí i během hodin.

Aktuální info: Roušky jsou od 10. 9. povinné ve všech vnitřních prostorech. Situace ve třídách zůstává zatím stejná.