Plavání

Publikováno: 3. 2. 2020

s plaveckým výcvikem začínáme tento čtvrtek 6. 2. 2020. Budeme se scházet v 7:15 před školou, poté budeme s ostatními třetími třídami odcházet na autobus. Po plavání bude probíhat výuka dle rozvrhu (ČJ, PRV). Abychom s sebou nemuseli na plavání vozit nic navíc, budeme si každou středu nechávat ve škole v lavici PRV, ČJ, penál. Ve čtvrtek tedy budeme potřebovat už jen věci na plavání a svačinu.

Do igelitové tašky nebo batůžku: plavky, osušku, plaveckou čepici, šampón, mýdlo, gumové pantofle, případně plavecké brýle a děvčata gumičku do vlasů, hřeben. Nezapomeňte na teplé oblečení, čepici atd.

Na plavání s námi jezdí i žáci, kteří ten den neplavou (jsou po nemoci apod.). Tyto děti si místo plavání berou s sebou na převlečení tričko, kraťasy, gumovou obuv a případně knížku na čtení pro zkrácení dlouhé chvíle.

Prosím o dodržování včasného příchodu ke škole, kde si děti převezmeme. V případě pozdního příchodu odchází do 4.C a oznámí to vyučující.

Děkuji MČ