Co je nového?

Publikováno: 18. 3. 2020

bez roušky ani krok

Milí rodiče,

určitě víte, že vláda zakázala vycházení bez roušky nebo jiné ochrany obličeje. Nošení roušek na veřejnosti je tedy povinné. Podívejte se, jak se starat se o doma ušitou roušku. Další novinkou (čt) je, že v době mezi 7. a 9. hodinou se do obchodů dostanou jen senioři nad 65 let. Omezení už platí pro potraviny, lékárny i drogerie.

Zdroj: Caramilla.cz - Rady a tipy poskytly nebo pomohly dát dohromady Ing. Eliška Kováříková, Ph.D., Eliška Matoušková, Libka Apolenka, Andrea Kotoulková, obrázky a další rady jsou posbírané různě po internetu. Pokud objevíte z odborného hlediska nějaký nesmysl, neváhejte na něj upozornit v komentářích, opravíme!

Take připomínám, že funguje hromadná konverzace v Google Hangouts, kam se děti mohou přihlásit a popovídat si, řešit učení apod. Zatím tam jsme ve třech.

Funguje nám také účet na matematika.in (s tím spojené další weby jako zlatka.in atd. = jedna registrace platí pro všechny) - registrujte, prosím, děti - Pošepného náměstí, KÓD TŘÍDY: 20203 - uvidím, jak pracujete (ocením, když děti budou zkoušet řešit cvičení vícekrát a třeba i špatně a přijdou si na řešení samy), což nám může později usnadnit i hodnocení.

Pokud zbyde čas, pošlete mi, prosím, také krátký email, že je vše v pořádku.

Všem přeji hlavně zdraví!