26.6.2020 - PRÁZDNINY

Publikováno: 26. 6. 2020

Vážení rodiče, milé děti :)

očekávané prázdniny jsou tady a já bych vám chtěla upřímně poděkovat za vaši skvělou spolupráci v tomto školním roce. Nová situace nám všem přinesla další zkušenosti, ale doufejme, že se již v září sejdeme v plném počtu a především zdraví. Budu v to pevně věřit a moc se na vás všechny zase těším!

Dětem bych chtěla ještě jednou popřát krásné prázdniny plné sluníčka, radosti a spoustu nových zážitků. Vám rodičům přeji, pokud možno, klidné léto. Snad najdete se svými dětmi společnou chvilku k relaxu a odpočinku.

Také Vám děkuji za milé dárečky, květiny, vzkazy, e-maily a přání. Moc si toho vážím!

KRÁSNÉ LÉTO! Andrea Lošková

Mák, Chrpa, Květina Louka, Divoké Květiny, Přírody