25. 5. 2020

Publikováno: 24. 5. 2020

Krásné ráno!

dnes si někdo z vás už vykročil směr škola a někdo naopak zůstal doma.

Rozdělujeme se na partu školní a partu domácí :-) ale nebojte se, že byste o něco přišli, to určitě ne!

Ve škole budeme dnes hodně povídat o nových pravidlech a také o tom, jak se kdo měl, když byla škola zavřená. Všechno zhodnotíme a trošku si také zopakujeme.

Vaším prvním úkolem dnes je, zamyslet se nad tím, jak se vám daří domácí výuka a zhodnotit jí v přiloženém dokumentu. (Kdo si vyzvedl věci ve škole, má tento papír vytisknutý ve žlutých deskách).

úkol č. 2 - přečti si alespoň dvě stránky ve své rozečtené knize

- založ si list pro tuto knihu, na který napiš: název, autora a dvěma větami popiš hlavního hrdinu (Jaký/á je? Jak vypadá? Co na něm/ní obdivuješ? Jestli bys chtěl/-a být jako on/ona?)

- tento list si dobře schovej, budeme tam zase příště něco psát

úkol č. 3 - zopakuj si dnes na online odkazech

AJ - barvy

ČJ - vyjm. slova po L, vyjm.slova po V, vyjm.slova po B, doplň I/Y

M - násobilka, sčítání a odčítání do 1000, pomoz žlutému autíčku odjet z parkoviště

PRV - obratlovci nebo bezobratlí?

To je dnes vše :-)

Krásný den AL