Už se brzy poznáme

Publikováno: 27. 8. 2021

Vážení a milí rodiče a holky a kluci z 5.A!

Paní učitelka Lošková všechny moc pozdravuje a připravuje se na své miminko, které se narodí již brzy.

A tak jsem tu teď pro vás všechny já, Jana Horníková, nová třídní učitelka 5.A.

Ve středu 1.9. se sejdeme se mezi 7.45 a 8h před školou a poprvé se uvidíme jen krátce. Nejprve děti doprovodím  na testování (PCR)  a pak si prohlidneme naší třídu - je to ta stejná jako minulý rok, takže spousta oken a krásný výhled do zeleně.

Program na středu 1. 9. - počítejte, že nejpozději v 9 hodin budeme končit,  a uvidíme se zase až  ve čtvrtek 2.9. a to již na 4 vyučovací hodiny. Už se těším, že si popovídáme, jak bylo o prázdninách, ukážeme si, jak to bude letos fungovat v šatnách, co všechno budeme pro tento školní rok potřebovat. Učebnice si děti přinesou až v pondělí 6.9.2021, kdy začíná výuka podle rozvrhu.

Potřebné pracovní sešity i běžné sesity už jsme s ostatními kolegy z 5.B a C pro všechny objednali, cenu dáme vědět co nejdříve.

Rodiče tedy hlavně zajistí obaly na učebnice a sešity - rozměry sešitů brzy upřesníme, učebnice již máte doma, můžete tedy poměřit již teď.

Na výtvarnou výchovu zkontrolujte klasické kufříky, kde by nemělo chybět následující vybavení:

- igelitový ubrus/podložka (proti ušpinění lavice)

- zástěra nebo staré tričko ( jako ochrana oděvu)

- temperové barvy

- kvalitní vodové barvy (aby opravdu výrazně malovaly)

- sada asi 3-4 různých štětců včetně většího plochého

- kelímek na vodu a hadřík na otírání štětců

- kvalitní voskovky (s opravdovým voskem)

- pastelky budou v penále (také kvalitní - syté barvy)

- modelovací hmota

- střední lepidlo "bílá pasta" a menší balení Hercules

Ostatní se doplní dle potřeby během roku.

Další instrukce příští týden.

Přeji krásný zbytek prázdnin!

Jana Horníková