Řešíme kvalitu našeho školního stravování

Publikováno: 6. 6. 2023 Autor(ka): Darina Pávková

dovolte nám Vás oslovit ve věci kvality školního stravování a spokojenosti Vašich dětí s obědovou stravou.

Prosíme o odpovědi na několik málo základních otázek (několik minut) v přiloženém dotazníku. U otázek, kde se můžete rozepsat, budeme rádi za všechny informace, které nám ve věci školní jídelny chcete sdělit, nebojte se nám napsat všechno.

Prosíme, zapojte do formulací odpovědí zejména a především své děti, které nám mohou společně s Vámi o své zkušenosti se stravováním sdělit nejvíce.

Vaše názory budeme shromažďovat do 11. 6. 2023.

O školní jídelnu se konečně začíná zajímat také nové vedení městské části a věříme, že se nám společně podaří věc směrem k externímu dodavateli stravy co nejdříve vyřešit.

Předem děkujeme za spolupráci!

Stravovací komise ZŠ Pošepného náměstí

Dotazník najdete na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTbt9vPU2Pnx_gnYlz6LWQ79ym0FB_j9TP-GdIsRq7-LJ0RQ/viewform?usp=sf_link

Děkujeme!