TŘÍDNÍ SCHŮZKY A UČEBNICE

Publikováno: 3. 9. 2020 Autor(ka): Daniela Dimova

Dobrý den vážení rodiče,

chtěla bych vám všem poděkovat za poctivé vyplnění údajů do žákovských průkazů.

Chtěla bych vás informovat, že děti dneska dostaly učebnice –6 ks dohromady. Některé učebnice jsou ve špatném stavu. Děti je dostaly provizorně. Jakmile dostaneme nové učebnice budeme vyměňovat staré za nové. Učebnice angličtiny Happy street budou příští rok vyřazené, a proto se nebudou objednávat tzn. nebudeme vyměňovat za nové. Omlouvám se za současnou situaci, ale budeme se snažit co nejrychleji věci napravit. Každopádně je potřeba všechny učenice a sešity obalit.

Včera jsem rozdávala pracovní sešity. Peníze za sešity budu vybírat na třídních schůzkách.

Dále bych vás chtěla pozvat na třídní schůzky, které se budou konat 14.9. pondělí, od 17:30 h. ve třídě 3.C (bývala třída 2.C).

Třídnická hodina se koná jednou za dva týdny. První třídnická hodina bude 17.9. (čtvrtek). Končíme ve 13:35 h. V případě změny budu informovat na stránky a děti si budou psát do průkazů.

Těším se na vás,

D.Dimova