Pozdrav rodičům

Publikováno: 27. 8. 2021 Autor(ka): Adéla Dufková

Milí rodiče, zde jsem Vám napsala alespoň pár úvodních slov k nadcházejícímu školnímu roku.

Pozdrav rodičům

konec prázdnin je tu a Vaše děti za pár dní čeká vstup do čtvrté třídy. Děti to v předchozích dvou školních letech neměly jednoduché a já doufám, že se situace nebude opakovat a školní rok proběhne bez distanční výuky. Jsem moc ráda, že jsem převzala děti od paní učitelky Petráňové, která je tak hodná, že mi se vším pomáhá a radí. Nerada bych měnila to, co Vám celé tři roky fungovalo a pokusím se pokračovat v její skvělé práci. Doufám, že si děti školní rok se mnou užijí a vzájemně se naučíme spoustu nových věcí.

Po domluvě s paní učitelkou Petráňovou jsem dětem nakoupila většinu sešitů do výuky z třídního fondu, který zbyl z minulých let. Během pondělí bych Vám napsala, jaké další pomůcky budou potřeba, abyste měli dostatek času vše sehnat a děti si mohly pomůcky během druhého týdne do školy postupně přinášet. Také v pondělí upřesním organizaci prvních tří dnů školy. Prozatím se na děti budu těšit 1. 9., nejpozději v 7:55, kdy si je vyzvednu před školou.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete mě kontaktovat na email (dufkova@zsposepneho.cz), popřípadě se se mnou spojit telefonicky či na WhatsAppu (+ 420 720 309 752).

Přeji Vám pohodový víkend a moc se těším na naše setkání.

Adéla Dufková