Pozdrav rodičům 4. A :-)

Publikováno: 31. 8. 2021 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Moc vás všechny zdravím, doufám, že jste si v létě odpočinuli a užili si s dětmi pěkné prázdniny.

Těším se, že se brzy potkáme a přivítáme nový školní rok tak, jak jsme plánovali před prázdninami. Společně s některými z vás připravujeme setkání u srubu Gizela na čtvrtek 2. září v 18 hodin. Nejdříve opečeme buřty a podělíme se o zážitky z prázdnin, kolem 20.hodiny po setmění se uskuteční stezka odvahy pro naše statečné čtrťáky. Děti vyšleme po dvojicích na kratší noční bojovku s úkoly, předpokládáme, že do 21. hodiny dorazí všechny děti do cíle, který bude u hotelu Globus.

Prosím rodiče o spolupráci, kdo se chce zúčastnit přípravné schůzky, přijďte ve středu 1. září v 18 hodin do restaurace Školka. Určíme si zde kontroly, úkoly na trati a doladíme detaily.

Na toto setkání jsem pozvala i novou paní učitelku, která je velmi milá a vstřícná a vy i děti budete mít možnost se s ní neformálně seznámit.

Moc se na vás těším, užijte si ještě krásný poslední prázdninový den a ve čtvrtek u srubu Gizela na shledanou!

P.S. Buřty a vše k opékání si přinese každý sám!