Pozdrav dětem

Publikováno: 27. 8. 2021 Autor(ka): Adéla Dufková

Ahoj žáci čtvrťáci! Škola už se kvapem blíží a já doufám, že se po prázdninách těšíte na nové zážitky. Zde jsem vám napsala pár slov k novému školnímu roku.

Pozdrav dětem

Milé děti,

prázdniny jsou už skoro u konce a vás za pár dní čeká čtvrtá třída. Moje jméno je Adéla a moc se těším, že budu vaše paní učitelka a všechny vás poznám. Doufám, že si společně čtvrtou třídu užijeme!

A co nás čeká? Během školního roku se naučíme spoustu nových věcí jako například počítání s velkými čísly, procvičíme pravopis i se dozvíte nové informace o České republice. Budeme hrát mnoho her a také často pracovat ve skupinách. Můžete se těšit na objevování tajů přírody a pátrání v minulosti. Čekají nás knižní dílničky i velká detektivní hra, kterou budeme hrát celý školní rok.

Čtvrťáci, užijte si poslední dny prázdnin a budu se na vás těšit 1. září!

Vaše paní učitelka Adéla