ORGANIZACE PONDĚLÍ 25. 5. 2020

Publikováno: 18. 5. 2020

Dobrý den,

mám pro Vás pár organizačních věcí, které bude nutné od pondělí 25. 5. dodržet.

Ráno se vždy všichni sejdeme v 7:45 před brankou, která se nachází vlevo od vchodu SCIO školy (vlevo od hlavního vchodu školy, kterým klasicky chodíme). Dodržujte, prosím, rozestupy a mějte všichni nasazené roušky. Také hned v pondělí odevzdáte u branky podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - bez něho vás nemohu do školy vpustit.

Pak se společně přesuneme k desinfekci rukou u vstupu, dále do šatny a třídy.

S sebou: 2x rouška, sáček na roušky, penál, přezůvky, svačina, pití, ČJ, M, ČJ čítanka, AJ, PRV (sešity i učebnice si budeme nechávat ve škole)

Každý den nás čeká ČJ, M, dále se pak bude střídat AJ, PRV, doplníme i VV. Abychom se na patře vystřídali s ostatními skupinami, budeme pracovat v 30 minutových blocích s možností 10 min přestávek na WC.

Vyučování končíme už v 11:45!! - kdo nemá oběd, odchází domů. Po odchodu se, prosím, nezdržujte v okolí školy.

V 11:45 přijde do třídy paní asistentka Jitka Komoňová, která si převezme odpolední skupinu a nechá dojíst obědvající. Odpolední skupina končí v 16 hodin.

V případě dalších změn nebo upřesnění Vás budu informovat.

Zdraví MČ