31. 8. 2020

Publikováno: 31. 8. 2020

Milé děti,

už se jen jedenkráte vyspinkáte a ráno se - už jako zkušení druháci - vydáte do školy. Nezapomeňte vykročit pravou nožkou.

My na vás budeme čekat u šaten v 7:45 hod. a odtud se společně vydáme do naší nové třídy, kde strávíme jednu vyučovací hodinu.

Nezapomeňte na přezutí a poproste maminku, ať vám dá s sebou v sáčku roušku.

Vy, kteří budete po vyučování přecházet do družiny, předáte paní vychovatelce vyplněnou přihlášku.

Ti, co půjdou po první vyučovací hodině domů, donesou mi lísteček.

Ve středu a ve čtvrtek budeme spolu ve třídě 4 vyučovací hodiny - tedy do 11:45 hod. S sebou si vezmete penál, svačinu, pití a tašku, neboť během těchto dnů dostanete učebnice. Zároveň prosím, abyste si přinesli krabičku tahacích papírových kapesníčků, které si všichni necháte ve své lavici.

Do pátku si do školy přinesete vybavený kufřík na Vv a Pč a cvičební úbor. Od pátku bude již probíhat výuka dle rozvrhu.

Přejeme vám hezký poslední prázdninový den a zítra se na vás už moc těšíme.

Vaše paní učitelky

D. Živnová a S. Minaříková