Testování - nové informace

Publikováno: 14. 4. 2021

Předem děkuji za zaslané souhlasy s testováním třetí osobou na můj email.Věřím, že pro všechny bude pomoc milých sestřiček v prvním týdnu přínosem.

Vyjádření paní ředitelky

vzhledem k tomu, že chci, aby testování bylo průkazné a co možná nejšetrnější a nejbezpečnější, zajistila jsem zdravotnický personál, jak jsem již uvedla v dřívějším oznámení.
Odběr provedou dvě šikovné a spolehlivé zdravotnice s výborným vztahem a přístupem k malým dětem s proškolením pro odběry a s praxí v odběrových centrech v místnosti k tomu určené. Kompletní ochranné pomůcky budou mít s sebou.
U testování bude přítomný třídní učitel, doba trvání testování jedné třídy je cca 30 minut. Přítomnost rodičů je umožněna.

Dle platné legislativy potřebujeme souhlas zákonného zástupce. Viz níže.
Prosím, zašlete souhlas pí učitelce třídní. V případě nesouhlasu si žák odběr provede sám pod dozorem pedagoga.
Dagmar Havlíčková, ředitelka školy

"V případě testování dětí a mladších žáků nebo individuálních případech, kdy si testovaný není schopen provést test sám, je umožněna asistence při provádění testu třetí osobou (zákonný zástupce či jiná osoba, která musí mít souhlas nebo být pověřena zákonným zástupcem a zároveň s touto asistencí souhlasit)."

Testování naší třídy bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek v 9:30.