Focení

Publikováno: 2. 9. 2020

V pátek 25.září dorazí fotograf, aby zvěčnil naše miláčky.

Termín fotografování: 25. 9. 2020/ příjezd fotografa 07:00 (8:00 začátek focení)

Počet tříd: 4

Co budeme fotit: společně foto, jednotlivci (tématická fotografie) - tyto fotografie budou zároveň zasazeny i do tabla pro každou třídu

Jak focení a objednání funguje?

Objednávání fotografií probíhá online, stejně tak jako platba (online nebo dobírkou). Učitelé již nemusí peníze vybírat osobně. Roztříděné fotografie dodáváme do školy poštou bez dalšího osobního styku, nebo je možné si balíček fotek objednat domů. Důležité je, že žáci platí pouze za fotografie, které si objednají. Nenutíme žádný minimální počet fotek. Každá třída má vlastní zabezpečenou fotogalerii a náš systém je v souladu s nejnovějším nařízením GDPR.

- Na jednu třídu potřebuje fotograf 20-30 minut. Fotografují se nejdříve celá třída, poté skupinové a portrétní fotografie.

- V každé třídě předá fotograf učiteli kartičky s přihlašovacími údaji do fotogalerie. Tyto kartičky učitel rozdá žákům.

- Do druhého pracovního dne jsou na webu skolyfoto.cz zveřejněny fotografie v zaheslované galerii. Rodiče a žáci si na webových stránkách fotografie prohlédnou, objednají a rovnou zaplatí. Učitelé nemusí vybírat peníze, vést seznamy a končí jejich administrativní zatížení.

- Na objednávání necháváme zpravidla 1 týden, ale můžeme se dohodnout i na jiném termínu.

- Do 7 pracovních dnů od ukončení objednávání zasíláme do školy balík s fotografiemi.

Krásný den.

B.K.