Google Classroom

Publikováno: 2. 9. 2022 Autor(ka): Jaroslav Hrouda

Dobrý den,

rád bych vás upozornil, že pro komunikaci se třídou využívám především google classroom (učebna). Každému žákovi přišla na školní email pozvánka do kurzu, kterou, prosím, přijměte. V učebně sděluji nové informace pro rodiče i pro žáky, domácí úkoly či seznam učiva pro nepřítomné atp. Výhodou je, že na novou zprávu v classroom žáky upozorní školní email. Pro individuální konzultace mezi mnou a rodiči je k dispozici mail: hrouda@zsposepneho.cz, kam se neváhejte ozvat. Stránky školy jsou především pro informace od vedení školy, dále je zde již nový rozvrh třídy a fotogalerie bude rovněž zachována.

Dnes žáci obdrželi žákovské průkazy, prosím, aby jim rodiče vyplnili přední stranu a str. 0 a 1. Na straně 20 je info o první třídní schůzce, znovu prosím přečíst a podepsat. Pokud někdo měnil email nebo telefonní číslo, nahlaste mi změnu mailem kvůli aktualizaci v bakalářích. Dále jsem po dětech poslal seznam sešitů, které je třeba obstarat, ideálně v co nejkratším čase. Učit se budeme podle rozvrhu od úterý 6. září. V pondělí stále třídnické práce.

JH