6. 2. 2026

Publikováno: 6. 2. 2026 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Tento týden jsme začali s plaveckým výcvikem a známkováním na 2. pololetí, dnes děti měly také kouzelnickou show. Prosím rodiče dětí, které neplatily, aby poslali peníze v pondělí.

Probrali jsme učivo:

ČJ - uč. do str. 79, napsali jsme diktát na str. 79 (jen 3 děti napsaly bez chyby, ostatní mají napsat opravu do sešitu), za úkol je v sešitě Vyjmenovaná slova hravě dokončit dvě čtyřsměrky s tajenkou na straně 23

M - uč. do str. 57, PS str.  8 a 9, za úkol je na straně 10 cvičení 5 (neudělali jsme v geometrii str. 38)

Prvouka - uč. do str. 35, PS str. 37 cvičení 1, za úkol je pokus se semeny fazolu podle PS str. 37 - zápis pozorování

AJ - dokončena lekce 3, v uč. do str. 31, PS str. 28

Příští týden je běžná výuka podle rozvrhu bez třídnické hodiny. Na aktualitách školy se dočtete, že 30. 4. 2026 je pro děti ředitelské volno.

Přeji všem dětem i rodičům klidný a příjemně strávený víkend!

Z. Petráňová

 

 

Rychle k cíli