Organizace prvních dnů

Publikováno: 31. 8. 2022 Autor(ka): Helena Čamachová

Milé děti, vážení rodiče,

zítra 1. září 2022 se sejdeme v 8:00 h před školou, kde po přivítání celého prvního ročníku půjdeme společně do naší třídy. Po informacích týkající se výuky, družiny a stravy bude možné si v kanceláři jídelny zaktivnit čipy, které vám proti 150,-Kč vydám (kancelář bude v provozu až do 14:00 h). Budete-li chtít, bude možno již zítra využít družinu, která bude do standardních 17:30 h.

V pátek 2. září se opět sejdeme před školou (v 7:50 h) a já s dětmi půjdeme do naší třídy, kde strávíme jednu vyučovací hodinu. Děti si budete moci vyzvednout v 8:45 h před budovou školy, nebo zůstanou v družině (se kterou půjdou na oběd mezi 11 - 12 hodinou).

V pondělí a úterý se sejdu s dětmi před školou (v 7:50 h) a budeme se učit dvě vyučovací hodiny. Děti si budete moci vyzvednout v 9:40 h u školy, nebo půjdou do družiny.

Ve středu a a ve čtvrtek již žáci půjdou do naší třídy sami a strávíme tam tři vyučovací hodiny. Děti si budete moci vyzvednout v 10:35 h před školou, nebo zůstanou v družině.

V pátek již bude probíhat výuka dle rozvrhu a budeme mít čtyři vyučovací hodiny do 11:45 h. Poté bude možno si opět děti vyzvednout před školou, nebo půjdou do družiny.

Od pondělí 12. 9. již pojedeme podle našeho rozvrhu a děti které nebudou chodit na oběd na vás budou čekat u vrátnice školy a ostatní bude možno vyzvedávat pomocí družinových čipů kdykoli po obědě do 17:30 h.

Tolik jen pro začátek k organizaci prvních dnů povinné školní docházky.

Velmi se na Vás všechny zítra těším.
Helena Čamachová