Anglický jazyk

Publikováno: 16. 2. 2024 Autor(ka): Marie Kárníková

Dobrý den,

tento týden jsme s dětmi zopakovali slovní zásobu At home: bathroom, bedroom, kitchen, hall, living room a garden. Dětem se práce dařila v učebnici na straně 27 i při samostatné aktivitě v pracovním sešitě. Za splnění zadané práce v pracovním sešitě na straně 24 dostaly děti jedničku.

Slovní zásobu jsme si rozšířili o další slovíčka: chair, table, bed, cupboard, box a door. Novou slovní zásobu jsme procvičovali na straně 25 v pracovním sešitě. Děti zvládly úkol na jedničku.

Doma si děti mohou slovní zásobu zopakovat při aktivitě v pracovním sešitě na straně 25 cvičení 1. Podle zadání a porozumění jednoduchému textu si děti vybarví příslušné obrázky. Barvy a věci jsme si ve větách podtrhli společně.

Přeji hezké dny

Marie Kárníková