17.10. 2023

Publikováno: 17. 10. 2023 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Krásný den,

• Minutovky strana 11 doplňování do tabulky.
  • Pracovní sešit strana 19 slovní úlohy.
  • Domácí úkol na straně 12 v minutovkách cvičení 23/a.

ČESKÝ JAZYK

• Učebnice strana 31 a 32.  Doplňování správně u,ú,ů do slov.
  • Písanka strana 24.
  • Čítanka strana 31 pohádka Jak se chodí do světa.
  • Trénujte s dětmi doma doplňování u, ú ů.

PRVOUKA

• Pracovní sešit strana 10 a 11.
  • Učebnice strana 14 zelenina a její druhy, zemědělské plodiny a strana 15 ovocné stomy a ovoce.
  • Ve čtvrtek si napíšeme krátký test na popis části těla zvířat. Můžete trénovat v pracovním sešitě na straně 9. Dále, aby děti věděly, které zvířátko zařadí do savců, ptáků a hmyzu (vyjmenují 3 zvířátka).
  • Domácí úkol v pracovním sešitě na straně 11 cvičení 6.

Dnes jsem dětem rozdala předběžnou přihlášku na školu v přírodě, prosím vyplňte ji a pošlete po dětech zítra zpět. Děkuji

Děti chodí každý den o velkou přestávku ven. Chodíme se do šatny přezouvat a obléknout si bundy. Prosím, dávejte dětem do školy bundy, některé děti bundy nenosí a pak mi říkají, že jim je zima. Venku je už docela zima a děti jsou 20 minut na hřišti. Ať nejsou zbytečně nemocné. Děkuji :)

Přeji krásný den

M. Kohoutová