10.3. 2023

Publikováno: 10. 3. 2023 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Krásný den,

• Čj - Písanka psaní písmenka H,T. Cvičení s těmito písmenky. Slabikář strana 62 čtení slov, poté vyprávění. Povídání o čem vyprávění bylo. Popis obrázku. Podle článku jsme dokončovali věty a vybírali slova ze sloupečků. Slovo spojovali s větou čarou a potom jsme slova napasali.

Za procvičování doma mají děti přes prázdniny Písanku 3 na straně 22 celá stránka. Dále procvičovat čtení ze Slabikáře (jakákoliv strana) na vašem zvážení.

• M - strana 38 a 39. Chválím moc všechny děti za rychlou práci v hodině matematiky. Máme plnou třídu skvělých počtářů.

Projekt bezpečný pes. Děti se naučily, jak se mají chovat k pejskům, které potkáme na ulici. Řekli jsme si proč mají být pejsci na vodítku, co dělat když potkáme cizího psa, jak se psi cítí, jak nám dávají najevo, jak se cítí. Pani děti naučila, jak se mají schoulit, kdyby je nějaký pes napadl.

Všichni mají dneska velkou pochvalu ! :)

Přeji pěkné prázdniny

Těším se na vás za týden :)

M. Kohoutová