1.2. 2024

• Učebnice strana 67 - přepisování vět do sešitu a doplňování skupin mě
  • Pracovní sešit strana 4
  • Čítanka strana 66, 67 - Předchůdci dnešních hodin

Za domácí úkol mají děti v pracovní sešitě na straně 5 cvičení 4,5.

Děti si vyberou knížku, kterou budou o prázdniny číst. Namalují obrázek k textu, který četly a napíšou k tomu minimálně 5 vět, co se z textu dozvěděly. Po prázdninách si o tom budeme povídat a děti mi to přinesou. Budu to známkovat. Příprava na čtenářský deníky.

PRVOUKA

• Učebnice strana 32, 33- Potraviny, výživa
  • Kultura stolování
  • Pracovní sešit strana 26

K tématu zdravé potaviny jsem dnes dětem koupila maliny a borůvky. Učili jsme se, jak bychom měli správně sedět u jídla.

TĚLESNÁ VÝCHOVA

• Tancování na písničky, taneční show

VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Domácí úkol:

Matematika - pracovní sešit strana 16,17 za domácí úkol přes prázdniny.

Plánované akce:

7. března půjdeme s dětmi na program - Proč křesťané slaví velikonoce (Během programu se děti dozvědí, odkud mají dny velikonočních svátků svá jména. Seznámí se s příběhem Velikonoc tak, jak je slaví křesťané). Tento program je zdarma.

15. května půjdeme do divadla - Hurvínkův popletený víkend (cena 140 Kč). Peníze mi mohou děti začít nosit po prázdninách.

Přeji krásný den

M. Kohoutová