Zahájení školního roku 2021/2022

Publikováno: 31. 8. 2021 Autor(ka): Helena Čamachová

Vážení rodiče, milé děti,

1. 9. 2021 se sejdeme před školou u hlavního vchodu v 8:15 h a společně (s rodiči) přejdeme do naší třídy. Po úvodním přivítání a sdělení základních informací ohledně výuky a stravy bude následovat krátká schůzka s panem vedoucím školní družiny. Následně bude prostor pro další rozhovor s třídní učitelkou a budete mít možnost zajistit si v kanceláři jídelny obědy.

Žáci přípravné třídy budou testování PCR testy až 2.9. 2021. (Informace Vám poskytnu ve středu.)

Ve čtvrtek a pátek (2. a 3. září) budu na Vaše děti čekat v 7:55 před školou a půjdeme do třídy společně. Výuka bude končit v 10:40, kdy si můžete děti vyzvednout před budovou školy. Dále budu s dětmi až do 11:45 h, kdy je možné si děti také vyzvednout před budovou školy. Děti, které budou zůstávat v družině si převezme paní vychovatelka a půjde s nimi na oběd. (Bližší informace o vyzvedávání dětí z družiny Vám budou sděleny 1. 9. panem vychovatelem.)

Těším se na Vás 1. září v 8:15 hodin před hlavním vchodem naší školy

Helena Čamachová