Pozdní příchody do školy

Publikováno: 8. 2. 2021 Autor(ka): Helena Čamachová

Vzhledem k současné situaci nejsou v kanceláři školy přítomni zaměstnanci, kteří by mohli převzít žáky, kteří přijdou do školy během dopolední výuky po uzavření školy v 8:00 hodin. Děti nemá kdo převzít. Pokud plánujete s dětmi návštěvu lékaře, předem mě, prosím, kontaktujte.

Připomínám hygienická pravidla, která je nutno při pobytu ve škole i nadále dodržovat:

Při vstupu do budovy školy si děti vydezinfikují ruce. Po celou dobu, vyjma stravování, jsou děti povinny mít kryté dýchací cesty. Doporučujeme používání respirátoru. V případě použití roušek, je potřeba, aby děti měly jednu roušku na dopoledne, druhou do družiny a nejlépe ještě jednu náhradní. Děti si během dne často myjí ruce a používají dezinfekci. Ve třídě se často větrá, a proto nezapomeňte kontrolovat dětem vhodné teplejší oblečení i do třídy.

Děkuji za pochopení.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.