Fotografování

Fotografování žáků – jaro 2021

Termíny jsou pro:

1. turnus - 26. 5. 2021 *

(PT, 3. A, 3. B, 3. C, 4. B, 4. C, 5. B, 5. C, 7. A, 7. B, 9. A, 9. B)

1. turnus - 4. 6. 2021 *

(1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 2. C, 4. A, 6. A, 6. B, 6. C, 8. A, 8. B)

* předpokládaný začátek v 8.00 hod.

Jak focení a objednání funguje?

Objednávání fotografií probíhá online, stejně tak jako platba (online nebo dobírkou). Učitelé již nemusí peníze vybírat osobně. Roztříděné fotografie dodáváme do školy poštou bez dalšího osobního styku, nebo je možné si balíček fotek objednat domů. Důležité je, že žáci/rodiče platí pouze za fotografie, které si objednají. Nenutíme žádný minimální počet fotek. Každá třída má vlastní zabezpečenou fotogalerii a náš systém je v souladu s nejnovějším nařízením GDPR.

Krok po kroku

1. Fotograf přijede do školy v dohodnutý čas. Domluví se s námi na celém průběhu, aby focení co nejméně narušilo denní výuku.

2. Na jednu třídu potřebuje fotograf 20-30 minut. Fotografuje se nejdříve celá tříd, poté skupinky a v závěru portrétní fotografie.

3. V každé třídě předá fotograf učiteli kartičky s přihlašovacími údaji do fotogalerie. Tyto kartičky učitel rozdá žákům.

4. Do druhého pracovního dne jsou na webu www.skolyfoto.cz zveřejněny fotografie v zaheslované galerii. Rodiče a žáci si na webových stránkách fotografie prohlédnou, objednají a rovnou zaplatí. Učitelé nemusejí vybírat peníze, vést seznamy a končí jejich administrativní zatížení.

5. Na objednávání necháváme zpravidla jeden týden, ale můžeme se dohodnout i na jiném termínu.

6. Do 7 pracovních dnů zasíláme do školy balík s fotografiemi. Objednávky jsou přehledně seřazené podle tříd a žáků, stačí je rozdat ?.