Fotografování žáků

Publikováno: 8. 10. 2020 Autor(ka): Helena Čamachová

Ve čtvrtek 15. 10. 2020 proběhne odložené fotografování žáků.

Jak focení a objednání funguje?

Objednávání fotografií probíhá online, stejně tak jako platba (online nebo dobírkou). Učitelé nebudou peníze vybírat osobně. Roztříděné fotografie dodáváme do školy poštou bez dalšího osobního styku, nebo je možné si balíček fotek objednat domů. Důležité je, že žáci platí pouze za fotografie, které si objednají. Nenutíme žádný minimální počet fotek. Každá třída má vlastní zabezpečenou fotogalerii a náš systém je v souladu s nejnovějším nařízením GDPR.

Krok po kroku:

- Fotograf přijede do školy v dohodnutý čas. Domluví se s vámi na celém průběhu, aby focení co nejméně narušilo denní výuku.

- Na jednu třídu potřebuje fotograf 20-30 minut. Fotografují se nejdříve celá třída, poté skupinové a portrétní fotografie.

- V každé třídě předá fotograf učiteli kartičky s přihlašovacími údaji do fotogalerie. Tyto kartičky učitel rozdá žákům.

- Do druhého pracovního dne jsou na webu skolyfoto.cz zveřejněny fotografie v zaheslované galerii. Rodiče a žáci si na webových stránkách fotografie prohlédnou, objednají a rovnou zaplatí.

- Na objednávání necháváme zpravidla 1 týden, ale můžeme se dohodnout i na jiném termínu.

- Do 7 pracovních dnů od ukončení objednávání zasíláme do školy balík s fotografiemi. Objednávky jsou přehledně seřazené podle tříd a žáků.

Více najdete na našich stránkách skolyfoto.cz