Publikováno: 6. 9. 2020 Autor(ka): Helena Čamachová

i vzhledem ke zvyšujícímu se počtu nemocných s Covic-19 v Praze  již nemůžete od pondělí 7. září 2020 své děti doprovázet do šatny přípravné třídy. Je nutno se s dětmi rozloučit před budovou školy.

Prosím nezapomeňte dětem dávat do školy roušku. (Některé vychovatelky patří do rizikové skupiny a děti v jejich třídách musí mít roušky, a pokud dojde ke spojení družin nebo suplování, mohou se i Vaše děti dostat do takovéto třídy).

Od 14. září 2020 budou muset všichni žáci nosit ve společných prostorách školy roušky. (Doporučuji, abyste dětem roušku pomohli řádně nasadit při loučení před školou a v aktovce jim nechávali jednu náhradní.)

Dne 25. září 2020 proběhne fotografování žáků prvních tříd a přípravné třídy. Níže Vám posílám bližší informace od pana fotografa.

Přeji Vám pěkný den
Helena Čamachová

Informace k fotografování žáků.
Termín fotografování: 25. 9. 2020 dopoledne

Co budeme fotit: společně foto, jednotlivci (tématická fotografie) - tyto fotografie budou zároveň zasazeny i do tabla pro každou třídu

Jak focení a objednání funguje?

Objednávání fotografií probíhá on-line, stejně tak jako platba (on-line nebo dobírkou). Roztříděné fotografie dodáváme do školy poštou bez dalšího osobního styku, nebo je možné si balíček fotek objednat domů. Důležité je, že žáci platí pouze za fotografie, které si objednají. Nenutíme žádný minimální počet fotek. Každá třída má vlastní zabezpečenou fotogalerii a náš systém je v souladu s nejnovějším nařízením GDPR.

Krok po kroku:

- Na jednu třídu potřebuje fotograf 20-30 minut. Fotografují se nejdříve celá třída, poté skupinové a portrétní fotografie.

- V každé třídě předá fotograf učiteli kartičky s přihlašovacími údaji do fotogalerie. Tyto kartičky učitel rozdá žákům.

- Do druhého pracovního dne jsou na webu skolyfoto.cz zveřejněny fotografie v zaheslované galerii. Rodiče a žáci si na webových stránkách fotografie prohlédnou, objednají a rovnou zaplatí.

- Na objednávání necháváme zpravidla 1 týden.

- Do 7 pracovních dnů od ukončení objednávání zasíláme do školy balík s fotografiemi.