Škola v přírodě - 2. den
Dnes jsme měli krásný výlet po Lufťákově stezce. Všechny děti jsou v pořádku a užívají si pobyt v přírodě.
Dnes jsme měli krásný výlet po Lufťákově stezce. Všechny děti jsou v pořádku a užívají si pobyt v přírodě.
Dorazili jsme v pořádku.
Terezko a Kubo, jsme na vás pyšní!
Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies