Strom

Vítejte u nás ve škole!

Fakultní škola pedagogické fakulty UK

Naše základní škola leží v srdci Jižního Města, v městské části Chodov. Areál školy přímo sousedí s Kunratickým lesem. Dává tak dětem možnost pracovat a studovat nejen ve třídách, ale i v přírodě, kde mohou aplikovat nově nabyté znalosti.

Hlavním cílem naší školy je pomáhat žákům při získávání základu všeobecného vzdělávání. Dát jim základ pro další celoživotní učení a orientaci v každodenním praktickém životě.

1. 4. 2021 – 30. 4. 2021

Přesné informace k zápisu do 1. tříd a podmínky odevzdávání vytištěných žádostí naleznete na našich webových stránkách v sekci Žáci/Zápis do 1. tříd.

1. 4. 2021 se konají velikonoční prázdniny. V tento den nebude box na sběr vytištěných žádostí o přijetí k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme všem partnerů a podporovatelům naší školy.