Přání do nového roku 2024

Publikováno: 1. 1. 2024 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Vážení žáci, učitelé, zaměstnanci školy, rodiče a přátelé naší školy,

dovolte mi, abych Vám všem v první den nového roku popřála vše dobré, hlavně zdraví a pozitivní náladu.

Žákům, aby byli ve škole šťastní a měli tam zázemí nejen pro získávání nových poznatků, ale našli v ní oporu v případných nesnázích a druhou rodinu.

Rodičům přeji v novém roce co nejméně starostí a především radost ze svých dětí. Kolegům učitelům, zaměstnancům školy i všem přátelům uspokojení ze své práce, kreativitu, inspiraci, hodně dobrých nápadů a hlavně humor, který pomáhá překonat každodenní starosti.

Rok 2024 bude pro naši školu přelomový, jelikož jsem se rozhodla skončit svou životní pracovní misi a předat žezlo nové ředitelce, či řediteli, která, či který, vzejde na jaře z konkurzního řízení a řízení školy se ujme od 1. 8. 2024.

Přeji škole, aby se škola pro mého nástupce stala součástí jeho života, a bude ji opečovávat jako své dítě, tak jako jsem to měla já.

Během mého působení převažovaly krásné chvíle, ale zažila jsem hodně i složitých situací. Vždy mě k práci vracela láska k dětem a ty mi budou nejvíce chybět. Jejich každodenní úsměvy, radostné pozdravy a bezstarostný smích.

Přeji škole pohodový rok 2024 a hvězdnou budoucnost!

Mgr. Bc. Dagmar Havlíčková, ředitelka školy