Zabavme se s dětmi i doma :-)

Publikováno: 25. 3. 2020 Autor(ka): Ivana Bursová

Vážení rodiče a naše milé děti,

těžko se mi hledají slova v této nelehké situaci, doufejme, že to vše už bude brzy za námi. Moc na Vás všechny myslíme a přejeme si, abychom se zase všichni co nejdříve ve zdraví shledali.

Ráda bych Vám představila nápad našeho vedoucího vychovatele a kopíruji jeho pěkná slova a myšlenku sem pod text a ráda bych tímto pozvala rodiče, kteří ještě nejsou členy, aby se přidali k ostatním do naší družinové skupiny na Facebooku "ŠD Pošepného".

Tam jsou již několik dní (a budou dále) přidávány různé nápady a návody k činnostem, kterými můžete děti v této těžké situaci alespoň trochu doma zabavit. Budeme rádi, když tam nějaký zajímavý nápad či Váš tip taky nasdílíte. Pro ty, kteří nemají Facebook, budou přidávány i některé náměty sem na webové stránky do sekce "Družina".

Společně to zvládneme!

Titulní fotka od eommina z Pixabay