Náš tým

Oddělení: Kočička

Vychovatel/ka: Filip Sedláček, DiS.

Vedoucí vychovatel

Třída/y: 1.A, část PT

Jsem absolvent Vyšší odborné školy pedagogické a sociální v Dejvicích, ve školních klubech a družinách pracuji od roku 2012. Při práci s dětmi se zaměřuji na různé soutěže, výtvarnou činnost, rád pracuji s žáky na větších projektech řemeslného charakteru. Věřím, že je nezbytně nutné se orientovat v moderních technologiích, neustále se rozvíjet a držet krok s dobou. K tomu vedu nejen svůj tým, ale skrze svou publikační činnost také širokou pedagogickou veřejnost a samozřejmě i své žáky.

Kontakt: filip.sedlacek@zsposepneho.cz

Oddělení: Delfínek

Vychovatel/ka: Renáta Kafková

Třída/y: 3.A, část 3.B

Jmenuji se Renáta Kafková, vystudovala jsem Střední pedagogickou školu na Praze 6 ve dvou maturitních oborech (vychovatelka; učitelka v mateřské škole) a práce s dětmi mi i po 40leté praxi stále přináší radost. V družině kreativně tvoříme, tančíme, malujeme nebo vymýšlíme soutěžní kvízy a sportovní aktivity. Nezapomínám ani na prvky duševní hygieny, kdy děti vedu k odpočinku a relaxaci, tolik v dnešní době důležité. Řídím se heslem: Kdo si hraje, nezlobí.

Kontakt: renata.kafkova@zsposepneho.cz

Oddělení: Sovička

Vychovatel/ka: bc. Karolína Pospíšilová

Třída/y: 3.C, 4.B

Jsem vychovatelka oddělení s názvem Sovička. V naší škole působím od roku 2019. Na práci s dětmi mě baví to, že každý den je úplně jiný a ráda vykouzluji úsměv na tváři vašich ratolestí. Soustřeďují se především na hry, a to buď na společenské - seznamovací a stmelovací, nebo na deskové. V roce 2021/2022 jsem také vedla klub deskových her a zábavné logiky.

Kontakt: karolina.pospisilova@zsposepneho.cz

Oddělení: Lvíček

Vychovatel/ka: Ivana Bursová

Třída/y: 1.B, část PT

Po gymnáziu jsem vystudovala obor vychovatelství na Univerzitě Karlově. Ve školní družině pracuji od roku 2014. Mám zkušenosti i s prací v minijeslích jako chůva.
S dětmi hodně malujeme, tvoříme a vyrábíme různé věci, také rádi tančíme i zkoumáme svět kolem nás. Ráda pro děti připravuji různé úkoly a hádanky.
Práce je to někdy náročná, ale velice mě baví, odměnou mi je úsměv a radost dětí.

Kontakt: ivana.bursova@zsposepneho.cz

Oddělení: Pejsek

Vychovatel/ka: Kateřina Strapinová, DiS.

Třída/y: 2.A, část 3.B, část 4.A

Jmenuji se Kateřina Strapinová. Absolvovala jsem Vyšší odbornou školu pedagogickou v Kroměříži. Nejraději s dětmi tvořím a hraji různé pohybové či společenské hry. Ve svém oddělení dbám na přátelskou a pohodovou atmosféru.

Kontakt: katerina.strapinova@zsposepneho.cz

Oddělení: Myška

Vychovatel/ka: Michaela Bekrová

Třída/y: 2.B, část 3.B

Jmenuji se Michaela Bekrová. Vystudovala jsem obor vychovatelství na Univerzitě Karlově.
Na naší škole působím od roku 2010, ale práci s dětmi se věnuji převážně celý život. Dlouhodobě jsem jezdila na dětské tábory, kde jsem pracovala s dětmi z dětského domova. Prošla jsem i praxí ve výchovném ústavu a působila jsem také jako chůva.
Snažím se především zaměřit na to, aby třída fungovala jako kolektiv a probouzet v dětech samostatnost a kreativní myšlení.

Kontakt: michaela.bekrova@zsposepneho.cz

Oddělení: Medvídek

(oddělení Začít spolu)

Vychovatel/ka: Bc. Lucie Bohatá, DiS.

Třída/y: 4.C, část 4.A, 5. třídy

Jsem absolventkou VOŠ pedagogické a sociální v Dejvicích a VŠ v oboru speciální pedagogiky. Ve školských zařízeních pracuji od roku 2011. Na naší škole působím jako učitelka i vychovatelka v programu Začít spolu. Při práci s dětmi ráda tvořím, maluji, zpívám, nebo hraji na zobcovou flétnu.
Důležitá je pro mě pohoda ve třídě. Odměnou jsou mi děti, které chodí do školy s radostí a domů se jim mnohdy nechce.

Kontakt: lucie.bohata@zsposepneho.cz

Oddělení: Včelička

Vychovatel/ka: Lucie Paliderová

Třída/y: 2.C, část 3.B

V roce 2015 jsem vystudovala obor Výchovná a humanitární činnost na střední odborné škole v Bohumíně. Po škole jsem vycestovala na Au Pair program do zahraničí, po jehož skončení jsem nastoupila jako vychovatelka do školní družiny na ZŠ Pošepného.
Momentálně studuji obor Vychovatelství na VŠTVS Palestra.
S dětmi se ráda zaměřuji na čtení, vyprávění a komplexní tvoření a rozvíjení zdravé dětské hravosti a fantazie.

Kontakt: lucie.paliderova@zsposepneho.cz

Oddělení: Veverka

Vychovatel/ka: Martina Abaffyová

Třída/y: 1.C, část PT