Školní družina Vás vítá v novém školním roce!

Publikováno: 31. 8. 2020 Autor(ka): Ivana Bursová

Vážení rodiče a naše milé děti,

vítáme Vás v novém školním roce. S některými z Vás jsme se neviděli už vážně hooooodně dlouho. Doufáme, že tento školní rok všichni ve zdraví zvládneme a že bude o něco klidnější než ten předešlý a že se do školy všichni těšíte, tak jako my se těšíme na Vás :-)

Rádi bychom Vám touto cestou připomněli, že každé dítě, které půjde do školní družiny, musí mít s sebou, tak jako každý nový školní rok, řádně vyplněnou přihlášku, bez ní nelze žáka do družiny přijmout. Prosím, POZOR! Přihláška má nově k vyplnění 2 strany, tiskněte prosím oboustranně. Přihlášku naleznete v sekci "Dokumenty a formuláře".

Rodiče budoucích prvňáčků a dětí z přípravné třídy se všechny potřebné informace a specifické symboly pro platbu dozví v úterý na úvodní schůzce od svého vychovatele či vychovatelky.

Už se na Vás všechny opravdu moc těšíme!

Tak zítra na shledanou! :-)

Kolektiv ŠD

Titulní fotka od Innviertlerin z Pixabay