Potřebné dokumenty pro školní družinu

Publikováno: 1. 9. 2020 Autor(ka): Ivana Bursová

Dále na Vás apelujeme s prosbou o dodání všech potřebných dokumentů pro školní družinu. S řádně vyplněnou a podepsanou přihláškou na obou stranách (obsahující hlavně 2 telefonní kontakty - v případě jen jednoho rodiče uvést ještě někoho dalšího, zdravotní pojišťovnu a také zdravotní problémy či omezení dítěte - ať se jedná o vážnější či méně vážné problémy) je nutné odevzdat také "Zmocnění k vyzvedávání dítěte ze družiny jinou osobou" (v případě, že dítě vyzvedávají jiné osoby než zákonní zástupci, všechny osoby, které mají čip), dále bude-li Vaše dítě tento školní rok navštěvovat nějaké kroužky, nutno včas doložit před započetím první hodiny kroužku formulář "Zmocnění k vyzvedávání dítěte ze družiny jinou osobou na kroužky", kde je na jednom listu papíru možno vyplnit až 5 kroužků (kdyby kapacita nestačila, možno doplnit do dalšího listu). O nabízených kroužcích pro tento rok budete včas informováni na webu školy v sekci "Zájmová činnost". V případě vyjímečného samostatného odchodu dítěte ze školní družiny (v případě, že má dítě v přihlášce uvedené odchody s doprovodem, ale tento den potřebujete, aby odešlo samostatně) na to prosím využívejte připravenou "Žádost o uvolnění žáka ze školní družiny".

Všechny tyto potřebné formuláře naleznete v sekci "Dokumenty a formuláře".

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí kontaktujte vedoucího vychovatele či Vaši konkrétní vychovatelku.

Děkujeme.

Kolektiv ŠD :-)