Muzeum pražských pověstí a strašidel - 15. 1. 2020 (oddělení Kočička, Lvíček a Veverka)

Publikováno: 12. 1. 2020 Autor(ka): Ivana Bursová

Vstoupíte do světa pražských pověstí a setkáte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Jste zváni do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví všechny věkové kategorie.

Ve středu 15. 1. 2020 navštívíme s dětmi Muzeum pražských pověstí a strašidel, odlehčenou interaktivní výstavu vycházející z pověstí staré Prahy.

Odchod od školy je ve 13:30, návrat kolem 17:00.

Děti z oddělení Veverky obdrží informační lísteček v pondělí.

(Vážení rodiče dětí z přípravné třídy z oddělení Lvíčka, Vaše děti mají v tento den už naplánovanou také akci místo dopoledního vyučování, je tedy na Vašem zvážení, jestli se Vaše děti zúčastní obou akcí, aby to pro ně nebylo v jeden den moc náročné.)

Titulní fotka od socialneuron z Pixabay