Informace o provozu školní družiny (školních skupin) od 25. 5. 2020

Publikováno: 21. 5. 2020 Autor(ka): Ivana Bursová
Vedoucí vychovatel Filip Sedláček:

"Pomaličku se nám blíží nástup do školních skupin, proto zveřejňuji některé základní provozní informace: Žáci budou rozděleni do skupin po 4 - 15, se stejnými spolužáky a ve stejných prostorech, jako dopoledne. Takovýchto skupin bude v provozu devět. Děti přebíráme v 11:30, vyzvedávání je možné od 12:00 do 16:00, kdy provoz končí. Žáky lze vyzvednout čipem, v době vycházky (13:30 - 15:30) přímo na hřišti. O pozici skupiny v době vycházky Vás informujeme formou nástěnky s mapou. Všichni rodiče budou požádáni o vyplnění souhlasu s tím, že nebude-li žák vyzvednut do 16:00, odchází v 16:00 samostatně.

V době docházky do školních skupin bude dočasně pozměněn vzdělávací program, žáci se budou v souladu s pokyny MŠMT věnovat zejména individuálním činnostem v lavici, bezkontaktním hrám a soutěžím, na omezenou dobu denně povolíme mobilní telefony, budeme pouštět pohádky.

Pokud Vám ŠD dluží vstupné za nezrealizované akce, bude Vám v týdnu od 25. vráceno. Rodičům žáků, kteří nebudou do ŠS docházet, peníze vrátíme při předání vysvědčení."

Titulní fotka od pedro_wroclaw z Pixabay