Divadelní představení "Zimní pohádka" v KC Zahrada - 13. 11. 2019 (oddělení Veverka, Tučňák, Liška a Sova)

Publikováno: 15. 10. 2019 Autor(ka): Ivana Bursová

Autorská pohádka pojednává o přátelství svérázného sněhuláka a štěněte Alíka - pejska, kterého vyhnali z domu. Tito dva hrdinové se dostanou do víru dobrodružství a nečekaných zvratů, v nichž musí prokázat odvahu a vtip. Také se nebojí riskovat kůži jeden pro druhého, protože věrnost může být silnější než vlk, lidská hloupost i smutek. Pohádka plná legrace, hudby a loutkových gagů.

Ve středu 13. 11. 2019 se uskuteční v KC Zahrada divadelní představení pro přihlášené žáky školní družiny. Akce je určena pro oddělení: Veverka, Tučňák, Liška a Sova

Představení začíná ve 14:30 a končí v 15:30, od školy odcházíme ve 13:50, návrat do školy bude v 16:00 - 16:20.

Cena za představení: 40Kč/1 žák

Děti obdrží přihlášku, kterou prosíme v případě zájmu, poslat s penězi zpět paní vychovatelce.

Děkujeme.

Tým ŠD :-)