Akce ŠD: Divadelní představení v KC Zahrada - 27. 4. 2022 (oddělení Lvíček a Delfínek)

Publikováno: 24. 3. 2022 Autor(ka): Ivana Bursová

Divadlo Já to jsem - Kolotoč pohádek:

Dvě klasické (lidové) pohádky (O Jeníčkovi a Mařence, O velké řepě) a třetí na požádání (O kohoutkovi a slepičce): propojené a v celku tradičně zpracované divadlem "Já to jsem" (námi) Vás přivedou do světa loutek (marionet) hrajících své příběhy na našem kolotoči.

Ve středu 27. 4. 2022 se uskuteční v KC Zahrada divadelní představení pro přihlášené žáky z oddělení Lvíček a Delfínek.

Představení začíná ve 14:30 a končí v 16:00, od školy odcházíme ve 13:50, návrat do školy bude kolem 16:30.

Cena za představení: 60Kč/žák

Děti v nejbližších dnech obdrží lísteček (přihlášku), kterou poté prosíme v případě zájmu, poslat s penězi zpět paní vychovatelce. Děkujeme.

Titulní fotka od Clker-Free-Vector-Images z Pixabay