Testování žáků - změna od 26. 4.

Publikováno: 23. 4. 2021 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

Vážení rodiče, milí žáci a milé žákyně,

jak je Vám všem jistě známo, jsme povinni od 12. 4. 2021 se ve škole 2x týdně testovat na přítomnost koronaviru SARS CoV-2.

Snažím se využít veškeré možnosti, jak tento proces zefektivnit vzhledem k době vyučování, ale především jej realizovat tak, aby byl co nejšetrnější k dětem samotným.

Prvních 14 dní jsme využili nabídky z Vinohradské nemocnice, za kterou jsem moc ráda. Testovací dny proběhly bez problémů a v dobré spolupráci nás všech.

Od pondělí 26. 4. 2021 bude testování zastřešovat FYZIOklinika, s. r. o., která sídlí v Machkově ulici 1642/2 na Jižním Městě. Veškeré pokyny budou sděleny v aktualitách na webových stránkách školy. Tato úprava Vám umožní se testování Vašich dětí účastnit a zároveň máte možnost testovat se i mimo školu. Pro děti pak bude testování příjemnější, neinvazivní, s použitím slin.

Věřím, že vzájemnou spoluprací nás všech se nám podaří omezit výskyt onemocnění na naší škole.

Děkuji,

Mgr. Bc. Dagmar Havlíčková, ředitelka školy