Detektivní pohádka aneb Inspektorka Navšepřišlová znovu zasahuje! - 6. 2. 2019

Publikováno: 18. 1. 2019 Autor(ka): Renáta Kafková

Ve středu 6. 2. 2019 se uskuteční v KC Zahrada divadelní představení pro přihlášené žáky školní družiny. Začátek představení v 14.30 hodin. Odchod od školy ve 13.50 hod., návrat do školy v cca 16.00 hod.

Divadlo Vocaď-Pocaď

Inspektorka Yvona Navšepřišlová je světoznámý detektiv, který má za sebou již celou řadu úspěšně vyřešených případů. Namátkou zmíníme rozkrytí gangu padělatelů švédských peněz, zatčení známého gaunera Huga Hurdálka a objasnění loupeže v klenotnictví v Perlové ulici. Její vyšetřovací metody jsou rychlé, účinné a moderní. Tentokrát se ale bude muset vypořádat se ztrátou narozeninového dortu v jedné nejmenované mateřské školce. K vyřešení tohoto případu bude zapotřebí nejenom její tajná detektivní laboratoř, ale také pomoc samotných dětí.

Představení se skládá ze dvou částí:
V první části naučíme děti, aby měly oči otevřené, vyzkoušíme jejich paměťové schopnosti a procvičíme jejich dedukci.
Aby se potom v druhé mohly samy zapojit do vyšetřování závažného případu ztráty narozeninového dortu společně s inspektorkou Navšepřišlovou.
Snad se jim to podaří….

Délka představení: 45 min.