Interkulturní klub pro děti a mládež - každou středu v Knihovně Opatov

Publikováno: 24. 9. 2021 Autor(ka): Barbara Bláhová

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Nezisková organizace InBáze nabízí pro děti cizince od 11 do 14 let interkulturní klub (každou středu od 16:15 do 17:45 v Knihovně Opatov). Klub se zaměřuje na procvičování češtiny formou her a aktivní trávení volného času. Účast na klubu je bezplatná, je však nutná registrace předem, kontaktní e-mail: deti@inbaze.cz.

/ENG/ The non-profit organization InBáze offers an intercultural club for migrant children aged 11 to 14 (every Wednesday from 16:15 to 17:45 at the Opatov Library). The club focuses on practicing Czech through games and active leisure time activities. Participation in the club is free of charge, but registration in advance is required, contact e-mail:  deti@inbaze.cz.

/RUS/ Некоммерческая организация InBáze предлагает подросткам-иностранцам от 11 до 14 лет интеркультурный клуб (каждую среду с 16:15 до 17:45 в библиотеке Opatov). Клуб направлен на практику чешского языка в игровой форме, а также на активное времяпрепровождение в целом. Участие в клубе бесплатно, однако необходима предварительная регистрация. Электронная почта:  deti@inbaze.cz.

Titulní fotka od DavidRockDesign z Pixabay