Účast ve výtvarné soutěži - Toulcův dvůr: "ŽIJEME SPOLU - POMÁHÁME ZVÍŘATŮM"

Publikováno: 29. 9. 2022 Autor(ka): Barbara Bláhová

Děti z naší základní školy se zapojily do výtvarné soutěže, kterou každoročně organizuje Toulcův dvůr.

Zadané téma pro letošní rok bylo: "ŽIJEME SPOLU - POMÁHÁME ZVÍŘATŮM". Níže se můžete podívat na pár ukázek dětské tvorby. Děti budou moc rády, když jim budete držet palce. Vernisáž výstavy dětských prací proběhne v úterý 4. října 2022 od 10:00 do 17:00 hod. při Dni zvířat v Toulcově dvoře. V 16:30 hod. proběhne vyhlášení vítězů. Vstupné na výstavu je dobrovolné a bude využito v rámci sbírky na péči o zvířata (mimo vernisáž je vstup na další aktivity zpoplatněn).

Pokud vyrazíte na vernisáž a vyhlášení, určitě doporučuji, abyste zavítali i na další program, který je ten den připraven. K oslavě Dne zvířat bude v areálu připraveno několik stanovišť s aktivitami pro děti, kde se dozvíte víc o známých i méně známých službách, které pro nás zvířata dělají. Stanoviště budou otevřena 14:30 - 17:30 hod., doprovodný program 15:30 – 18:00 hod., 15:30 - 17:00 hod. ukázka stříhání ovcí, 16:00 hod. křest knihy Kůň do města.

Spisovatelka a moderátorka Rádia Junior Denisa Kimlová a ilustrátorka Sára Ploczeková představí nový přírůstek nakladatelství Cattacan. Moderuje a zpívá Jana Rychterová.

Nebudou chybět tři kmotři a soutěž o knížky a placky!

16:30 hod. vyhlášení výtvarné soutěže Pomáháme zvířatům a zahájení výstavy
16:45 hod. prohlídka farmy od členů chovatelského kroužku
17:30 hod. ukázka výcviku policejních koní

Více o letošní soutěži se dozvíte zde: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/vytvarna-soutez-pro-deti-zijeme-spolu-pomahame-zviratum-1