Třetí adventní výzva

Publikováno: 19. 12. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Milí spolužáci, milí rodiče, učitelé a další zaměstnanci školy,

díky druhé adventní výzvě se nám společně podařilo rozveselit a potěšit učitele a učitelky z celé naší školy.

V pátek se nás dokonce několik setkalo oblečených ve vánočních barvách. Velmi nás těší, že se s námi do výzev zapojujete a společně naši školu zaplňujeme úsměvy a dobrými skutky.

Výzva na třetí adventní týden se bude týkat našich blízkých. Zkuste jim nějak udělat radost, můžete jim například s něčím pomoci nebo jim jen říct, že je máte rádi, a že vám na nich záleží.

Budeme rádi, když nám dáte o vašich výsledcích opět vědět. Na nástěnce v atriu již visí nový QR kód (přikládáme ho taky níže), přes který nám můžete napsat vaše odpovědi. Nezapomeňte, že pro děti, které ve škole náhodou nemají telefon, je v atriu připravena i krabička, do které můžete odpovědi rovnou vhodit.

Těšíme se na vaše dobré skutky.

Žákovský parlament

Přiložené soubory ke stažení