Školní obědy se žákům nepřihlašují automaticky!

Publikováno: 29. 9. 2021 Autor(ka): Barbara Bláhová

stále velké množství strávníků nemá na měsíc říjen přihlášeny obědy!

Měsíc říjen začíná již v pátek, proto je nutné nejpozději ve čtvrtek 30. 9. (do 14.00 hod.) na tento den obědy objednat. Pokud máte obědy zaplacené, neváhejte přes objednávkový systém www.strava.cz nebo také přes portál www.stravovani-praha4.cz objednávku školních obědů realizovat.

Systém automaticky žákům obědy nepřihlašuje, i když jsou zaplacené. Je tedy nutné, abyste si přihlašování obědů pravidelně kontrolovali. Můžete objednávat dle kreditu, který máte na účtu svého dítěte k dispozici. Pokud žákům nebudou obědy objednány, školní jídelna tyto obědy neuvaří.

V případě, že si nejste s objednáváním školních obědů stále jisti, prosíme, kontaktujte hospodářku školní jídelny, paní Simonu Svobodovou (e-mail: s.svobodova@arter.cz).

Děkujeme!

Titulní fotka od Pasi Mämmelä z Pixabay