Školní jídelna - průběžná informace

Publikováno: 5. 4. 2019 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

ráda bych Vám poskytla další aktuální informaci ohledně stravování v naší školní jídelně.

Školní jídelna - průběžná informace

Celý týden děti měly velmi kvalitní a chutné jídlo. Zaznamenala jsem nespokojenost s delším čekáním, ale to bylo dáno nejen nedostatkem personálu, ale hlavně tím, že si děti chodily opakovaně přidávat (i čtyřikrát) a provoz se zdržoval. Neustále pracujeme v personální oblasti, abychom sehnali další posily na výdej a mohli vydávat jídlo na obou stranách. Dnes již víme, že pomocí moderního zařízení není problém uvařit více chodů, problém je je vydat. Na výdej skutečně potřebujeme 12 lidí. Snažíme se zaměstnat zájemce na poloviční úvazek, od 11.00 – 15.30 hod. Pokud z řad rodičů, prarodičů a známých je někdo ochotný, rádi ho uvidíme v našich řadách.

Ještě bych chtěla doplnit informaci ohledně firmy Ekolandia. Tato firma je zapsána v "Rejstříku škol a školských zařízení" MŠMT. Nejde o žádnou cateringovou společnost s nadnárodní záštitou. Je to česká firma, s českými dodavateli surovin a vařící výhradně pro školská zařízení. Do  31. 8. 2019 se nic měnit nebude, ani výše stravného. Do září je čas, aby se nastavily smluvní vztahy a rozhodně to není pouze moje záležitost. Firma vstoupí v jednání se zřizovatelem a bude se pracovat na smluvních podmínkách v rámci platné legislativy. O dalším vývoji Vás budu i nadále informovat.

Přeji Vám hezký víkend,

Dagmar Havlíčková

Zdroj: photo by pexels from Pixabay