Přípravná třída pro školní rok 2023/2024 - informace k přijetí

Publikováno: 17. 2. 2023 Autor(ka): Barbara Bláhová

Více informací k přípravné třídě v přiloženém letáčku.

Žádost o přijetí dítěte do přípravné třídy:

• Žádost o přijetí dítěte do přípravné třídy probíhá také elektronicky na https://zapisdozs-praha11.praha.eu/.
  • Žádost o přijetí do přípravné třídy můžete generovat od 24. 4. 2023.
  • Vytištěnou a podepsanou žádost spolu s doporučením z pedagogicko-psychologické poradny doručte škole nejpozději do 10. 5. 2023. Způsoby doručení jsou stejné jako při doručení Žádosti o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání (příp. při žádosti o odklad) - viz sekce "Zápis do 1. tříd".
  • Termín pro odevzdání přihlášek do přípravné třídy (včetně doporučení ze školského poradenského zařízení) je nejpozději do 10. 5. 2023.
  • Průběh správního řízení je možno sledovat v registračním systému a rozhodnutí bude zveřejněno 17. 5. 2023.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu si můžete dohodnout osobní návštěvu školy se zástupkyní ředitelky školy Mgr. Monikou Kleknerovou (tel. 720 945 988, e-mail: kleknerova@zsposepneho.cz).

Přiložené soubory ke stažení