Připomenutí pozvánky na schůzku zástupců rodičů – téma "Stravování ve školní jídelně"

Publikováno: 1. 4. 2019 Autor(ka): Dagmar Havlíčková

dovolím si Vám připomenout pozvání na pondělí 1. 4. 2019 v 18.00 hod., kdy se bude konat schůzka se zástupci rodičů jednotlivých tříd ohledně stravování v naší školní jídelně.

Připomenutí pozvánky na schůzku zástupců rodičů –  téma "Stravování ve školní jídelně"

Někteří jste se mi omlouvali, a proto Vás moc prosím, pošlete za sebe zástupce. Z každé třídy mohou přijít 2 až 3 rodiče. Byla bych ráda, kdyby byla každá třída zastoupena. Kromě představení nové koncepce stravování bude připravena i ochutnávka jídel.

Chci Vám touto cestou sdělit, že jsem v pátek do zkušebního provozu předala novému personálu varnu. Věřím, že konečně se začne vařit pro děti moderně, zdravě a chutně, tak jak jsme si vždy přáli. Více si povíme na společné schůzce.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi.

Dagmar Havlíčková

Zdroj: photo by dbreen from Pixabay