Pozastavení plateb za stravné a školní družinu - doplnění informací

Publikováno: 30. 3. 2020 Autor(ka): Barbara Bláhová

Informace pro rodiče.

prosíme Vás, abyste pozastavili veškeré platby za stravné a školní družinu (neplatí pro rodiče, kteří odeslali úhradu za ŠD již do konce školního roku). Vzniklé přeplatky za školní družinu budou vráceny koncem školního roku. Ti rodiče, kteří ale chtějí již nyní vrátit peníze za školní družinu za poměrnou část měsíce března a celý měsíc duben, nechť se obracejí na ekonomku školy, paní Ing. Cejnarovou. Prosíme o zaslání žádosti na e-mail cejnarova@zsposepneho.cz, s uvedením bankovního čísla účtu pro urychlení odeslání platby. Opět prosíme o zprávu, zda-li požadujete vrácení školného za sourozence, aby vratka šla jednou finanční operací.

Co se týká stravného, pokud na účtu Vašeho dítěte vzniknou přeplatky, mohou se poté použít na úhradu stravného v květnu či červnu (záleží, kdy se děti vrátí do svých školních lavic). Konečné vyúčtování za celý školní rok proběhne k 30. 6. 2020, veškeré přeplatky budou rovněž vráceny.

Děkujeme.

Titulní fotka by S K from Pixabay