„ Potravinová pomoc dětem – Hlavní město Praha“ - VÝZVA

Publikováno: 29. 1. 2024 Autor(ka): Barbara Bláhová

CZ.03.04.01/00/22_026/ 0003896

Cíle programu:

Cílem programu je zajištění bezplatného školního stravování dětem z mateřských škol a žákům základních a středních škol, jejichž rodina je ohrožena chudobou a materiální nebo potravinovou deprivací nebo se ocitla v nepříznivé finanční situaci. Účelem podpory je poskytnout těmto dětem vyváženou stravu, zvýšit tak jejich školní docházku, účast na předškolním vzdělávání a odpoledních zájmových aktivitách. Celkově je snahou omezit jejich případné sociální vyloučení a zajistit jejich integraci do společnosti.

Zájemci o prominutí úplaty za školní stravování v rámci výzvy "Potravinová pomoc dětem - Hlavní město Praha" vyplňují přiložený dokument (viz příloha). Vyplněný a podepsaný dokument mohou naskenovat a zaslat na e-mail marcela.janeckova@zsposepneho.cz, zaslat po dítěti, které naši školu navštěvuje, příp. donést osobně v čase 8.00 - 14.00 hod. do kanceláře školy (kancelář Ing. Marcely Janečkové).